הגאלה מוקדשת לזכרו של לאון נכט ז”ל
ולכבודה של רעייתו אנטה, ידידת התזמורת

קרן התזמורת והתזמורת הפילהרמונית הישראלית מתרגשים להזמינכם לאירוע גאלה וירטואלי ראשון מסוגו בהנחיית דיים הלן מירן בו יופיעו מנהלה המוזיקלי המיועד של הפילהרמונית הישראלית להב שני, נגני התזמורת ושורה של כוכבים, חברים קרובים של התזמורת: פנחס צוקרמן ואמנדה פורסית’, יפים ברונפמן, יבגני קיסין, אנדרש שיף, חן רייס, גיל שחם ואדל אנת’וני וחטיה בוניאטישווילי. כמו כן ישודרו מסרים אישיים מזובין מהטה, ג’נאנדראה נוזדה ויצחק פרלמן.

האירוע משודר ברחבי העולם ועל כן מתקיים באנגלית

לתמיכה בתזמורת

לצפייה בשידורים קודמים


01/01/21

יוסף ברדנשווילי: הכל הוא מראה
מנצח: להב שני, מצו-סופרן: תאה דמורישיווילי

11/10/18

שומאן: חמישיית פסנתר ב-לה במול מג’ור
פסנתרנית: מרתה ארגריץ'

04/10/20

צ׳ייקובסקי: סימפוניה מס׳ 4
מנצח: להב שני

06/12/20

TIME – Inception
מאת הנס צימר

10/12/20

חגיגת חנוכה

17/12/20

הנרות הללו ו-ימי החנוכה
חנוכה תשפ״א בפילהרמונית

16/12/20

סביבון
חנוכה תשפ״א בפילהרמונית

15/12/20

חנוכה חנוכה
חנוכה תשפ״א בפילהרמונית

14/12/20

חנוכיה לי יש
חנוכה תשפ״א בפילהרמונית

13/12/20

מי ימלל
חנוכה תשפ״א בפילהרמונית

12/12/20

באנו חושך לגרש
חנוכה תשפ״א בפילהרמונית

11/12/20

הבה נרימה
חנוכה תשפ״א בפילהרמונית

10/12/20

נר לי
חנוכה תשפ״א בפילהרמונית

15/11/20

ברהמס: שלישייה ב-לה מינור לפסנתר, לקלרנית ולצ’לו, אופ’ 114
הסדרה הקאמרית הדיגיטלית

08/11/20

מוצרט: רביעייה מס’ 19 ב-דו מג’ור לכלי קשת, ק’ 465
הסדרה הקאמרית הדיגיטלית

27/07/19

פרטוש, שומאן ובטהובן – מסיור התזמורת בדרום אמריקה 2019
זובין מהטה ומרתה ארגריץ׳

01/11/20

בטהובן: שלישייה ב-מי במול מג’ור לכלי קשת
הסדרה הקאמרית הדיגיטלית

17/06/20

כיתת אמן עם ניר קומפורטי
כיתת אמן דיגיטלית - אנטונינו טרטוליאנו ואלכסנדר גורני

11/05/20

כיתת אמן עם גי אשד
כיתת אמן דיגיטלית - רוני סתיו ושקד יעקב

03/04/19

כיתת אמן עם תומס קווסטהוף
חגי ברנסון, הנדל ומנדלסון

03/04/19

כיתת אמן עם תומס קווסטהוף
דניאל פורטנוי, מוצרט ושומאן

26/02/19

כיתת אמן עם חן רייס
שירה מרים כהן, י.ס.באך: Zerfliesse Mein Herze

19/02/19

כיתת אמן עם תומס המפסון
נועם לוינשטיין, מוצרט: Rivolgete a lui lo sguardo

19/02/19

כיתת אמן עם תומס המפסון
סיוון קרן, מנוטי: Steal Me Sweet Thief

19/02/19

כיתת אמן עם תומס המפסון
עדי עזרא, לאלו: Vainement, ma bien aimee

19/02/19

כיתת אמן עם תומס המפסון
ירדן קיפרמן, מהלר: Das Irdische Leben

14/02/19

כיתת אמן עם חן רייס
תום כהן, בליני: I Capuleti e i Montecchi

14/02/19

כיתת אמן עם חן רייס
שני אושרי, מוצרט: O zittre nicht, mein lieber

14/02/19

כיתת אמן עם חן רייס
קסניה גלונטי, י.שטראוס: העטלף - Main Herr Marquis

27/06/18

כיתת אמן עם אולגה שפס
בן הולצמן, ראוול: גאספארד הלילה

27/06/18

כיתת אמן עם אולגה שפס
אלונה מילנר, שופן: סונטה לפסנתר מס׳ 3, אופ׳

27/06/18

כיתת אמן עם אולגה שפס
איתי נבון, שופן: ברקרולה ב-פה דיאז מג׳ור, אופ׳

27/06/18

כיתת אמן עם כריסטיאן טצלף
גלינה קורניטס, באך: שאקון מפרטיטה ב-דו מינור

27/06/18

כיתת אמן עם כריסטיאן טצלף
אנסטסיה דזידביץ׳, מוצרט: קונצ׳רטו לכינור ״הטורקי״

15/08/18

כיתת אמן עם רנו קפוסון
גלינה קורינטס, ברהמס: קונצ׳רטו לכינור ב-רה מג׳ור

15/08/18

כיתת אמן עם רנו קפוסון
לי וואנגפינג, צ׳ייקובסקי: קונצ׳רטו לכינור ב-רה מג׳ור

15/08/18

כיתת אמן עם רנו קפוסון
יובל שם טוב, ראוול: סונטה לכינור ופסנתר ב-סול

02/06/20

250 שנה להולדתו של בטהובן – חלק 2
הפילהרמונית לילדים עד הבית

28/05/20

250 שנה להולדתו של בטהובן – חלק 1
הפילהרמונית לילדים עד הבית

01/10/20

מנגינת הנושא מתוך סופרמן
הפילהרמונית לילדים

16/05/20

צלילים מספרים אגדות – ״מפצח האגוזים״
הפילהרמונית לילדים עד הבית

01/05/20

יוליה רובינסקי, נבלאית ראשית
הפילהרמונית לילדים עד הבית

16/04/20

אסף מעוז מסביר על תפקיד המנצח בתזמורת
הפילהרמונית לילדים עד הבית

02/04/20

החלילן בועז מאירוביץ’ מסביר על החליל, וגם מנגן
הפילהרמונית לילדים עד הבית

25/03/20

הכנר אסף מעוז מסביר על הכינור, וגם מנגן
הפילהרמונית לילדים עד הבית

18/10/20

מנדלסון: שמינייה במי במול מג’ור, אופ’ 20
הסדרה הקאמרית הדיגיטלית

11/10/20

וריאציות גולדברג בעיבוד לשלישיית כלי קשת
הסדרה הקאמרית הדיגיטלית

20/09/20

דבוז’ק: חמישייה ב-לה מג’ור לפסנתר ולכלי קשת, אופ’ 81
הסדרה הקאמרית הדיגיטלית

״אבא עושה בושות״ ע״פ ספרו של מאיר שלו
שעת סיפור מוזיקלית לילדים

13/09/20

מוצרט: רביעייה ב-רה מג׳ור לחליל ולכלי קשת ק׳ 285
הסדרה הקאמרית הדיגיטלית

06/09/20

מוצרט, ברהמס, באך וגלינקה
הסדרה הקאמרית הדיגיטלית

30/08/20

רמו, מנדלסון, צ’ייקובסקי וגרשווין
רביעיית טוסקניני

23/08/20

מוצרט: חמישייה ב-לה מג’ור לקלרנית ולכלי קשת, ק’ 581
הסדרה הקאמרית הדיגיטלית

16/08/20

הסדרה הקאמרית הדיגיטלית

29/12/16

שוברט: סונטה ב-לה מג’ור D.574 ״דואו״
פסנתרן: יפים ברונפמן; כנר: פנחס צוקרמן

01/08/19

סינפוניה קונצ’רטנטה מאת היידן ו״טיטאן״ מאת מהלר
מנצח: זובין מהטה

10/04/16

ברהמס: ״קונצ׳רטו כפול״ ב-לה מינור אופ׳ 102
זובין מהטה, פנחס צוקרמן, אמנדה פורסיית

29/12/16

בטהובן: סונטה מס’ 5 לכינור ולפסנתר, אופ’ 24
פסנתרן: יפים ברונפמן; כנר: פנחס צוקרמן

11/04/19

ויינברג: קונצ’רטו לכינור ב- סול מינור, אופ׳ 67
מנצח: מנפרד הונק; כנר: דוד רדזינסקי

14/06/20

פרוקופייב, בן-חיים ובטהובן
מנצח: להב שני

15/12/18

שוברט: הפתיחה לרוזמונדה, ד’ 797
מנצח: וסילי פטרנקו

22/07/18

פרדיננד דוד: קונצ׳רטינו לטרומבון אופ. 4
מנצח: קרל-היינץ שטפנס; נגן טרומבון: ניר ארז

25/06/17

בטהובן: סימפוניה מס’ 7
מנצח: פנחס צוקרמן

29/12/16

מוצרט: סונטה ב-דו מג׳ור לכינור ולפסנתר K.296
פסנתרן: יפים ברונפמן; כנר: פנחס צוקרמן

11/04/16

צ׳ייקובסקי: קונצ׳רטו לפסנתר מס׳ 1
מנצח: זובין מהטה, פסנתרנית: חטיה בוניאטישבילי

12/04/16

מהלר: סימפוניה מס׳ 1 – ״טיטאן״
מנצח: זובין מהטה

28/06/19

ריינקה: קונצ׳רטו לחליל
מנצח: זובין מהטה, חלילן: גי אשד

21/06/18

בטהובן: הקונצ׳רטו המשולש
מנצח: וסילי פטרנקו

22/12/19

בטהובן וברהמס
מנצח: להב שני, פסנתרנית: מרתה ארגריץ׳

18/07/18

בטהובן: סימפוניה מס׳ 9
מנצח: קרל-היינץ שטפנס

22/12/16

צ’ייקובסקי: סימפוניה מס׳ 5
מנצח: מנפרד הונק

03/05/10

ברהמס: סימפוניה מס׳ 4
מנצח: ג׳נאנדראה נוזדה

31/12/16

מוצרט: קונצ’רטו לשני פסנתרנים
להב שני ויוג'ה ואנג

22/12/19

בטהובן: קונצרטו לפסנתר מס’ 2
מנצח: להב שני, סולנית: מרתה ארגריץ'

04/05/19

שוסטקוביץ’: קונצ’רטו מס’ 1 לכינור
מנצח: להב שני, סולן: לאונידס קבקוס

20/10/19

ליסט: קונצ’רטו לפסנתר מס’ 2
מנצח: זובין מהטה, סולן: יפים ברונפמן

05/10/19

אלגר: קונצ’רטו לכינור
מנצח: זובין מהטה, סולן: פנחס צוקרמן

31/12/16

ראוול: דפניס וכלואה
מנצח: להב שני

17/03/18

היידן: סימפוניה מס’ 100
מנצח: מנפרד הונק

18/01/18

היידן: קונצ’רטו מס’ 1 לצ’לו
מנצח:דמיטרי יורובסקי, צ'לן: בוריס אנדריאנוב  

21/11/17

ליסט: קונצ’רטו לפסנתר מס’ 1
מנצח: פבלו הראס-קסדו, פסנתרנית: אולגה שפס

25/06/17

היידן: קונצרטו מס’ 1 לכינור
מנצח וכנר: פנחס צוקרמן, צ'לנית: אמנדה פורסיית

22/12/16

ויולדי: ארבע עונות השנה
מנצח: מנפרד הונק, כנר: יוליאן רחלין

עקבו אחרינו