נוהל החלפת כרטיסים למנויים

לכולנו יש אילוצים, וכל אחד מאיתנו מתנסה בשינויים פתאומיים בלוח הזמנים. מדיניות ההחלפות של התזמורת נועדה לאפשר גמישות מרבית למנויים.

 

כרטיסים שבוטלו לפני הקונצרט

בקשות להחלפת כרטיסים של מנויים המוסרים כרטיסים לפני מועד הקונצרט המקורי יטופלו שבועיים לפני הקונצרט המבוקש. יכובדו כרטיסים גם מעונות קודמות. ניתן להודיע על אי ניצול הכרטיסים טלפונית, או לשלחם בפקס, בדואר האלקטרוני או בדואר. יש להתקשר למחלקת המנויים שבועיים לפני הקונצרט המבוקש על מנת לקבל את שיבוץ המקומות. את הכרטיסים המקוריים יש למסור בקופה במעמד קבלת הכרטיסים לקונצרט המוחלף.

 

לא ניתן להשתמש בכרטיסים שלא בוטלו לפני הקונצרט

  • במהלך העונה הנוכחית (עד יולי 2018) תתאפשר החלפת כרטיסים מהעונה הקודמת (העונה ה-81) שלא נעשה בהם שימוש גם אם לא התקבלה בגינם הודעה מראש. ההחלפה תתבצע ביום הקונצרט המבוקש בלבד.
  • כרטיסים של העונה הנוכחית (העונה ה-82) שלא ינוצלו ללא הודעה מראש – לא ניתן יהיה לנצלם.
  • מהעונה הבאה (העונה ה-83) נאפשר החלפת כרטיסים אך ורק לכרטיסים עליהם הייתה הודעה מראש על אי הגעה לקונצרט.

הודעה כזו יש למסור עד חצי שעה לפני תחילת הקונצרט, בערוץ הנוח לכם:

  • במוקד השירות הטלפוני של התזמורת, 3766*, הפועל בכל יום מתשע בבוקר ועד שש בערב, בימי שישי עד השעה אחת ובימי הקונצרטים עד תחילת הקונצרט (בקונצרטים המתקיימים במוצ”ש החל משעתיים לפני).
  • במייל – info@ipo.co.il
  • בפקס – 1533-5253695
  • במסרון (sms) בטלפון – 055-7000-232

 

חשוב לדעת!

נוהל זה תקף לבעלי מנוי בתוקף בלבד

1. לא ניתן להחליף כרטיס שהוחלף ולא נוצל.

2. מנויי הסידרה לכל המשפחה והסידרה הקאמרית יוכלו להחליף כרטיסים במסגרת הסידרה שלהם בלבד, בתנאים המפורטים מעלה. ניתן להחליף כרטיסים מסדרות אלה לסדרות הרגילות תמורת תשלום הפרש, בכפוף לנוהל זה. אין החזרים כספיים.

3. אין החלפת כרטיסים לקונצרטים מיוחדים (שאינם כלולים בסדרות למנויים).

4. כל ההחלפות מתבצעות על בסיס מקום פנוי בלבד. התזמורת תעשה כמיטב יכולתה בשיבוץ המקומות החלופיים, אך אינה מתחייבת לשבצם ברמת המחיר המקורית. הכרטיסים המוחלפים יימסרו בקופה כנגד הכרטיסים המקוריים בלבד. מומלץ להקדים ככל האפשר במסירת הכרטיסים להחלפה.

הזכות לשינויים בכל הפרטים שמורה
התזמורת הפילהרמונית הישראלית עושה כל מאמץ כדי לקיים את כל הקונצרטים כפי שתוכננו. אולם, מסיבות שאינן תלויות בנו, עלולים לחול שינויים של הרגע האחרון בהרכב האמנים, בתוכניות, במועדי ובמיקום הקונצרטים. נא לעקוב אחר שינויים של הרגע האחרון בשרות הטלמסר ובאתר האינטרנט שלנו, המציעים מידע מעודכן 24 שעות ביממה.

 

שימו לב!

•  בתקופת שעון הקיץ יתחילו הקונצרטים במוצאי שבת וחג ב- 21:00
•  קופת התזמורת נפתחת שעה וחצי לפני תחילת כל קונצרט
•  נציגינו בקופה יטפלו בבקשות להחלפות ו/או שאלות המתייחסות לקונצרטים אחרים – עד שעה בלבד לפני תחילת הקונצרט.

עקבו אחרינו