נוהל החלפת כרטיסים למנויים

לכולנו יש אילוצים, וכל אחד מאיתנו מתנסה בשינויים פתאומיים בלוח הזמנים. מדיניות ההחלפות של התזמורת נועדה לאפשר גמישות מרבית למנויים.

 

כרטיסים שהוחזרו לפני הקונצרט

בקשות להחלפת כרטיסים של מנויים המוסרים כרטיסים לפני מועד הקונצרט המקורי יטופלו שבועיים לפני הקונצרט המבוקש. יכובדו כרטיסים גם מעונות קודמות. ניתן להודיע על אי ניצול הכרטיסים טלפונית, או לשלחם בפקס, בדואר האלקטרוני או בדואר. יש להתקשר למחלקת המנויים שבועיים לפני הקונצרט המבוקש על מנת לקבל את שיבוץ המקומות. את הכרטיסים המקוריים יש למסור בקופה במעמד קבלת הכרטיסים לקונצרט המוחלף.

 

כרטיסים שלא הוחזרו לפני הקונצרט

בקשות להחלפת כרטיסי עבר (כרטיסים שלא נוצלו במועדם) יטופלו ביום הקונצרט המבוקש בלבד.
יכובדו כרטיסים מהעונה השוטפת ומעונה קודמת אחת בלבד. ניתן לשלוח את הכרטיסים הלא מנוצלים בפקס, בדואר אלקטרוני או בדואר. יש להתקשר ביום הקונצרט למחלקת המנויים על מנת לקבל את שיבוץ המקומות. את הכרטיסים המקוריים יש למסור בקופה במעמד קבלת הכרטיסים לקונצרט המוחלף.

 

חשוב לדעת!

נוהל זה תקף לבעלי מנוי בתוקף בלבד

1. לא ניתן להחליף כרטיס שהוחלף ולא נוצל.

2. מנויי הסידרה לכל המשפחה והסידרה הקאמרית יוכלו להחליף כרטיסים במסגרת הסידרה שלהם בלבד, בתנאים המפורטים מעלה. ניתן להחליף כרטיסים מסדרות אלה לסדרות הרגילות תמורת תשלום הפרש, בכפוף לנוהל זה. אין החזרים כספיים.

3. אין החלפת כרטיסים לקונצרטים מיוחדים (שאינם כלולים בסדרות למנויים).

4. כל ההחלפות מתבצעות על בסיס מקום פנוי בלבד. התזמורת תעשה כמיטב יכולתה בשיבוץ המקומות החלופיים, אך אינה מתחייבת לשבצם ברמת המחיר המקורית. הכרטיסים המוחלפים יימסרו בקופה כנגד הכרטיסים המקוריים בלבד. מומלץ להקדים ככל האפשר במסירת הכרטיסים להחלפה.

הזכות לשינויים בכל הפרטים שמורה
התזמורת הפילהרמונית הישראלית עושה כל מאמץ כדי לקיים את כל הקונצרטים כפי שתוכננו. אולם, מסיבות שאינן תלויות בנו, עלולים לחול שינויים של הרגע האחרון בהרכב האמנים, בתוכניות, במועדי ובמיקום הקונצרטים. נא לעקוב אחר שינויים של הרגע האחרון בשרות הטלמסר ובאתר האינטרנט שלנו, המציעים מידע מעודכן 24 שעות ביממה.

כתובתנו באינטרנט: WWW.IPO.CO.IL
בקרו באתר לקבלת מידע נוסף על הקונצרטים שלנו.
הוסיפו את כתובתנו ל”מועדפים” שלכם!
מתעדכנים ברשת: שילחו את כתובת המייל שלכם ל-info@ipo.co.il

 

שימו לב:

•  בתקופת שעון הקיץ יתחילו הקונצרטים במוצאי שבת וחג ב- 21:00
•  קופת התזמורת נפתחת שעה וחצי לפני תחילת כל קונצרט
•  נציגינו בקופה יטפלו בבקשות להחלפות ו/או שאלות המתייחסות לקונצרטים אחרים – עד שעה בלבד לפני תחילת הקונצרט.

נוהל החלפת כרטיסים למנויים

עקבו אחרינו